Для того, щоб звітна документація не забирала в учителя багато часу, пропоную вашій увазі власноруч розроблені допоміжні шаблони основних шкільних звітів. 


Моніторинг якості знань учнів класу (для класного керівника) Скачати

Документ може бути використаний класними керівниками загальноосвітніх навчальних закладів. Для цього користувач повинен змінити прізвища учнів та їх оцінки. Усі інші показники(кількісний показник з усіх предметів, якісний показник з усіх предметів, середній бал) будуть пораховані автоматично. Також ви маєте змогу додавати чи видаляти кількість учнів чи предметів, форматувати документ на свій розсуд.
Моніторинг якості знань учнів (для вчителів-предметників)  Скачати

Документ може бути використаний вчителями загальноосвітніх навчальних закладів. Для цього користувач повинен змінити предмети, кількість учнів та класи, в яких викладає. Усі інші показники будуть пораховані автоматично.  Також ви маєте змогу додавати чи видаляти кількість  предметів чи класів, в яких викладаєте, форматувати документ на свій розсуд.  


Методичний щоденник вчителя СкачатиРозклад роботи кабінету Скачати
Бланки для оцінок у щоденники учнів  Скачати
Звіт-аналіз проведеної контрольної роботи в класі  (для вчителів-предметників) Скачати

Документ може бути використаний вчителями загальноосвітніх навчальних закладів. Для цього користувач повинен змінити предмет, кількість учнів, клас та кількість оцінок кожного рівня за контрольну роботу. Усі інші показники будуть пораховані автоматично.  Також ви маєте змогу форматувати документ на свій розсуд.Додаткова інформація
друзі сайту
Лічильники

    Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
Сайт в соціальній мережі