Головна » Файли » Підручники і посібники » Збірники та довідники

Збірники та довідники [6]5 клас [8]
6 клас [8]7 клас [12]
8 клас [8]9 клас [11]
10 клас [9]11 клас [5]

Збірник програм з математики для допрофільної підготовки та профільного навчання (у двох частинах). Ч. І. Профільне навчання
24.07.2013, 19:03

    Збірник програм з математики для допрофільної підготовки та профільного навчання (у двох частинах). Ч. І. Допрофільна підготовка: Факультативи та курси за вибором / Упоряд. Н. С. Прокопенко, О. П. Вашуленко, О. В. Єргіна.— X.: Вид-во «Ранок», 2011.— 320 с.

    Видання містить програми з математики для допрофільної підготовки та профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Збірник складається з двох частин. До частини І «Допрофільна підготовка» ввійшли програми факультативів та курсів за вибором для основної школи, а також такі, викладання яких розпочинається в основній і продовжується у старшій школі. До цієї частини також включено програми спеціалізованих загальноосвітніх навчальних закладів. Частина II «Профільне навчання» містить програми з математики та програми факультативів і курсів за вибором (різні профілі навчання) для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
    Призначено для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів.

 

 

 

Категорія: Збірники та довідники | Додав: Admin | Теги: Профільна підготовка, Збірник програм з математики для до
Переглядів: 1633 | Завантажень: 276 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Додаткова інформація
друзі сайту
Лічильники

    Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
Сайт в соціальній мережі