Кімнатні рослини

     Квіти з давніх часів супроводжують і прикрашають життя та побут людини. Доглядаючи за кімнатними квітами, я відпочиваю, отримую задоволення від роботи і просто задоволення і насолоду.

      Буквально на моїх очах із квіткового насіння з'являється спочатку паросток, а потім він перетворюється в дорослу, сильну, гарну рослину. І головне - воно живе, чує та відчуває мене, реагує на мій настрій і навіть самопочуття.

      Будь-яку нудну та сумну кімнату можна змінити до невпізнанності з допомогою кімнатних рослин - кучерявими, ампельними, декоративними, квітучими... Декорування інтер'єру живими квітами зараз популярно як ніколи.

      Вивчивши особливості кожної кімнатної квітки та правильно підібравши кімнатні рослини для своєї квартири, ви можете забезпечити собі цілий рік розкішний квітучий сад, не виходячи з дому!

      Наприклад, азалія буде цвісти із січня по квітень; антуріум - радувати око з лютого по травень; пеларгонія крупноквіткова - вражати своєю красою з березня по червень; клен кімнатний - дарувати аромат своїх квітів із квітня по серпень; жасмин - із травня по вересень; колумнея дрібнолиста - із червня по вересень; розан китайський - із червня по жовтень; троянди поліантові - з липня по листопад; крінум - із серпня по жовтень; бегонія шляхетна - з вересня по грудень; бувардія гладкоцвітна - з жовтня по грудень.

      Кажуть, рослини реагують на слова господаря і на музику, яка грає в приміщенні, - все це настільки незвично, що свого часу заінтригувало вчених, і так з'явилися фітопсихологи, що досліджують психологію рослин.

             


       Комнатные растения   Комнатные растения   Комнатные растения

  Комнатные растения  Комнатные растения Комнатные растения    

    Комнатные растения     Комнатные растения

  Комнатные растения
Створюйте весну у своїх домівках!


Детальніше з моїми кімнатними рослинами ви можете ознайомитись в соціальних мережах за адресами на Однокласниках або у КонтактіДодаткова інформація
друзі сайту
Лічильники

    Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
Сайт в соціальній мережі