Головна » Статті » Мій клас

Щоденник учнів [10]Обдаровані учні [6]
Мій клас [54]Робота кабінету [4]
Цікава математика [60]

Загальношкільне свято "Парад зірок"

    Наш  край  надзвичайно багатий на таланти, звідси вийшли в світ  видатні люди в різних галузях суспільного і мистецького життя: Герої Радянського Союзу, Герої соціалістичної праці, славні трудівники, видатні музиканти і артисти, письменники і художники, винахідники і конструктори,  вчителі, лікарі і спортсмени.  Прославили рідне місто і випускники Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1: Капацина Валерій Іванович,  Крапівченко Сергій Іванович, Голоцван Володимир Володимирович, Прусов Євгеній Анатолійович. Відзначити, вшанувати найкращих учнів сучасної школи зібралися в актовому залі закладу учителі, гості, батьки тих, хто  сьогодні творить її історію і славу.

    За 100 років свого існування школа бачила багато талановитих учнів, але сьогоднішні здобутки особливі. За результатами ІІ(міського) етапу предметних олімпіад школа посідає ІІІ місце, це 21 призове місце, із яких 6 – перших, 7 – других, 8 – третіх. Маємо перемоги на обласному рівні:
-    Пилипенко Іван посів ІІІ місце з фізики;
-    Богдановська Марія – ІІІ місце із світової літератури, ІІ місце з української мови і літератури, ІІ місце з історії, ІІ місце з географії, ІІ місце в мовно-літературному конкурсі імені Петра Яцика.
    Проте справжнім тріумфом нашої юної генерації стали перемоги двох випускниць 11-го класу Карімової Анни і Богдановської Марії на ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в місті Києві, які блискуче захистились і отримали заслужені нагороди: Карімова Анна – ІІІ місце (фізика, матеріалознавство), а Богдановська Марія – І місце з історії. 
    У сузір’я «Артистичне» увійшли справді незвичайні діти, яких Бог обдарував талантами співати, танцювати, відчувати поезію, читати гумористичні твори. Вони точно знають, як непросто перевтілитися, пронести крізь серце і душу, розкрити у словах, музиці, рухах танцю те найпотаємніше, що хочеш сказати людям: Чулінін Євген, Кіщенко Алла, Сабіров Олег, Шойко Михайло, Кирилова Діана, Жеребецький Максим.

    Учні, які увійшли до номінації «Сузір’я Спортивне»», вже сьогодні показують високі результати у спортивних змаганнях різних рівнів і, сподіваємося, стануть справжніми чемпіонами: Афтенюк Михайло, Кізокян Віталій, Тупчій Діана, Довженко Олександр, Марущак Владислав, Марущак Наталя, Черницький Владислав, Стародуб Олександр та багато інших.

    Проте успіхи талановитих учнів неможливі без наполегливої праці талановитих і досвідчених вчителів, без їхніх безсонних ночей і майстерно проведених уроків. Тому на святі були  вшановані педагоги, що неспокоєм  душі, горінням серця запалили бажання знань і таланту своїх учнів: Свистунова В.М., Брагар Т.П., Відмиш Л.І., Іванова Г.В., Пачкова А.О., Непомяща Г.А., Барабанщикова С.А., Чорна Ю.І. та багато інших.

    Шановним   вчителям,  наставникам  школа   бажає  золоті  зерна  дитячої обдарованості ростити і доглядати заради майбутнього України. А юним обдаруванням - подальших успіхів і перемог,  знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

Категорія: Мій клас | Додав: Admin (24.07.2014)
Переглядів: 545 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Додаткова інформація
друзі сайту
Лічильники

    Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
Сайт в соціальній мережі